Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności

Szanowny Kliencie,
Od dnia 25 maja 2018 roku, zaczyna obowiązywać unijne rozporządzenie, dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

Nowe Rozporządzenie nakłada na CEMEX Polska Sp. z o.o., jako administratora Twoich danych osobowych, obowiązek dostosowania do nowych wymogów należytego przetwarzania danych osobowych poprzez aktualizację procedur i dokumentów, w tym m.in. Regulaminów oraz Polityki Prywatności.

W związku z powyższym poniżej zamieszczamy link do Polityki Prywatności.

Ochrona Danych Osobowych
Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna, dlatego staramy się w możliwie najbardziej przejrzysty sposób pokazać, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane. Przedstawiamy naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności, która szczegółowo wyjaśnia:

 • w jaki sposób zbieramy Informacje o Tobie;
 • w jaki sposób wykorzystujemy Informacje, które zbieramy;
 • w jaki sposób możesz nas poinformować, jeśli wolisz ograniczyć korzystanie z tych Informacji;
 • jakie stosujemy procedury, aby chronić prywatność Twoich Informacji.

 • Nasze wartości
  CEMEX - dlaczego właśnie My i Ty? Co nas wyróżnia i dlaczego tworzymy dla Ciebie?
 • Ekosystem biznesu
  Biznes - budowanie relacji i dobre praktyki. Jak zyskać przewagę na rynku i wyrobić markę?
 • Główka pracuje
  Innowacyjne podejście i usprawnianie procesów: technologie, produkty i rozwiązania.
 • Punkt widzenia
  Plusy i minusy branży budowlanej. Sytuacja na rynku, zabezpieczenie transakcji, finanse oraz BHP.
 • Centrum Wszechświata
  Jesteś najważniejszy - Twoje sukcesy, wybory i dylematy. Opisz to, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Trudne decyzje
  Budować…tak, ale jak? Realizacja projektów, kogo zatrudniać i czy jest możliwe eko-budowanie?
 • Szpilki na budowie
  Czy budowanie to męska domena? Co kobiety wiedzą o budowie i jak radzą sobie z fachowcami?
 • Futurystyka
  Nowe trendy i wizja przyszłości. Ciekawe rozwiązania i jak powinno być - "skarbnica pomysłów".
 • Co w trawie piszczy?
  To warto wiedzieć: aktualności, ciekawostki z życia, prasówka.
 • "Po godzinach"
  Hobby nas buduje! Relaks i zainteresowania, ciekawe zajęcia i rzeczy polecane.


CEMEX Polska dzieli się praktyczną wiedzą z młodymi architektami

Po raz piąty CEMEX Polska został partnerem strategicznym programu edukacyjnego Builder for the Young Architects, realizowanego przez miesięcznik Builder we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich i Fundacją im. Stefana Kuryłowicza.

Podczas Dnia Młodego Architekta 23 października w SARP w Warszawie eksperci CEMEX dzielili się praktyczną wiedzą dotyczącą stosowania produktów betonowych, cementowych i kruszywowych, podkreślając ich właściwości użytkowe i estetyczne w realizowanych inwestycjach.

Poprzez program Builder for The Young Architects 2018/2019, adepci architektury i budownictwa mają możliwość poszerzenia wiedzy zdobytej w trakcie studiów na uczelniach wyższych. Program daje także okazję do nabycia umiejętności praktycznych, przydatnych w wykonywaniu zawodów technicznych. Młodzi architekci i inżynierowie mogą uczestniczyć w warsztatach, konsultacjach i licznych spotkaniach z wybitnymi polskimi architektami i praktykami branży budowlanej, którzy dzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Dzień Młodego Architekta jest częścią szóstej edycji programu Builder for The Young Architects. Tematyka wydarzenia, zorganizowanego w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP), koncentrowała się wokół roli detalu w architekturze i budownictwie. Detal rozumiany był jako czynnik wpływający na jakość i trwałość budowli oraz decydujący o walorach estetycznych projektów.

Wpisując się w tematykę warsztatów, eksperci CEMEX Polska zaprezentowali możliwości dekoracyjnych nawierzchni betonowych - DECO COLLORE i DECO BIKE. Wykonanie nawierzchni z betonu o różnych barwach pozwala z jednej strony podkreślić funkcje obiektów budowalnych i infrastrukturalnych, z drugiej daje możliwość wkomponowania obiektu budowlanego w otoczenie, przy zachowaniu najwyższych parametrów jakościowych.

Na stoisku wystawowym CEMEX Polska prezentowane były także kruszywa dekoracyjne. Różnorodność ich formy, barw czy frakcji sprawia, że znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Kamienie ozdobne są inspiracją dla architektów krajobrazu, akwarystów czy florystów.

Mówiąc o detalu w architekturze, eksperci CEMEX nie pominęli białego cementu portlandzkiego, dzięki któremu beton w architekturze przestaje kojarzyć się z szarością. Jego jasna barwa umożliwia architektom uzyskanie dowolnego, intensywnego i trwałego koloru, niezależnie od elementu architektonicznego w którym został zastosowany.

Podczas Dnia Młodego Architekta CEMEX zaprezentował także funkcje i zastosowania kamienia hydrotechnicznego. Jest to materiał, który służy m.in. zabezpieczaniu skarp, zapór czy filarów mostowych.


Poprzez uczestnictwo w programie Builder for the Young Architects, CEMEX od lat aktywnie angażuje się we wspieranie polskiej architektury. Program umożliwia promowanie architektury o wysokiej jakości, powstającej z zachowaniem troski o środowisko naturalne i z uwzględnieniem potrzeb użytkowników. Ważnym czynnikiem, który promuje CEMEX jest innowacyjność i dbałość o przestrzeń, przy jednoczesnym uzyskaniu wysokich walorów estetycznych i użytkowych.

Rozwój i wdrażanie technologii materiałów budowlanych CEMEX jest częścią globalnego networku ds. badań i rozwoju, na czele z Centrum Badań CEMEX z siedzibą w Szwajcarii.
Wyślij do znajomego
Komentuj na forum
Brak komentarzy na forum

Oceń artykuł:

data publikacji: 20.11.2018

autor: Dział Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu
prowadzi zintegrowaną komunikację dla wszystkich linii biznesowych CEMEX Polska (cementu, betonu i kruszyw) w zakresie usług promocyjnych, reklamowych i PR, komunikacji bezpośredniej z Klientami oraz działań marketingu relacyjnego.Zapisz się na Biuletyn: